فرم بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی1401(ثبت نام های انجام شده از تاریخ 27 شهریور به صورت رزرو می باشد)

اطلاعات تماس

نام
نام خانوادگی
ایمیل
 
تلفن
تلفن همراه
جنسیت
مشخصات اضافه
راهنما
مشارکت کننده محترم:
لطفا اطلاعات فرم را با دقت و به صورت صحیح ثبت نمایید
* فاکتور رسمی شما براساس انتخاب حقیقی یا حقوقی در فرم بالا صادر می گردد
* درصورت انتخاب حقیقی فاکتور رسمی براساس کد ملی فرد و در صورت انتخاب حقوقی فاکتور رسمی براساس کد اقتصادی/شناسه ملی شرکت صادر می گردد
* امکان ویرایش پس از ارسال اطلاعات وجود ندارد.
* لطفا شماره تلفن همراه را به صورت *******98912 وارد کنید
* لطفا شماره تلفن ثابت را به صورت ********9821 وارد کنید

نام شرکت *
نام شرکت (لاتین) *
نام تجاری محصول(برند) *
کد ملی مدیر عامل / شماره ثبت (در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت شماره ثبت را وارد نمایید) *
 
 
کدملی مدیرعامل / شناسه ملی(در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت شناسه ملی شرکت را وارد نمایید) *
 
 
کد ملی مدیر عامل /کد اقتصادی (در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت کد اقتصادی شرکت را وارد نمایید) *
 
وب سایت
شماره تلفن شرکت (لطفا شماره را به صورت ********9821 وارد نمایید) *
 
 
شماره فکس شرکت (لطفا شماره را به صورت ********9821 وارد نمایید) *
 
 
استان *
شهر *
 
آدرس *
 
کدپستی *
 
 
نوع فعالیت
نماینده شرکت خارجی هستید *
 
نام برند خارجی
نام کشور نماینده
در صورتیکه نماینده تعداد بیش از یک شرکت خارجی هستید نام برند،نام محصول و نام کشور نماینده را وارد نمایید
نماینده شرکت داخلی هستید *
 
نام شرکت نماینده
نام برند
نام محصول
در صورتیکه نماینده تعداد بیش از یک شرکت داخلی هستیدنام شرکت ،نام برند،نام محصول را وارد نمایید
نام ونام خانوادگی مدیر عامل *
 
تلفن همراه مدیر عامل(لطفا شماره را به صورت *******98912 وارد نمایید) *
 
 
نام ونام خانوادگی نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام *
 
سمت نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام *
 
تلفن همراه نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام (لطفا شماره را به صورت *******98912 وارد نمایید) *
 
 
زمینه فعالیت
زیر مجموعه
شرح زمینه فعالیت *
 
نوع غرفه *
 
متراژ *
 
 
مشارکت کننده محترم

بخش اول ـ ثبت نام در نمایشگاه و پرداخت هزینه اجاره بهاء غرفه
1. متقاضیان ثبت نام در نمایشگاه می باید فرم درخواست مشارکت را تکمیل و مهر شده در سایت ثبت نام آپلود نمایند.
2. برگزار کننده در پذیرش درخواستها اختیار تام دارد.
3. شرکت کنندگان باید کل هزینه مشارکت را بر اساس فضای مورد درخواست به هنگام تایید ثبت نام به شماره حساب اعلام شده پرداخت و رسید آنرا به همراه فرم های درخواست مشارکت به برگزار کننده تحویل نمایند.
4. لطفاً قبل از تایید مشارکت از سوی برگزار کننده نسبت به واریز وجوه اقدام ننمایید. واریز وجه ثبت نام قبل از تایید برگزار کننده هیچگونه حقی را برای واریز کننده ایجاد نمی کند.
5. کیفیت حضور، سابقه حضور ، نوع زمینه فعالیت (تولیدی، بازرگانی) ، برند و محصولات ارائه شده در غرفه ، تکمیل دقیق فرم ها ، واریز وجه و... در تخصیص مکان مناسبتر لحاظ خواهد شد.
6. مطالب مندرج در فرم های ثبت نام از سوی متقاضی ، ملاک اقدامات بعدی قرار می گیرد لذا درخواست اعمال هرگونه تغییری در مندرجات فرم ثبت نام یا سایر فرمها، تنها بصورت مکتوب توسط شرکت کننده امکانپذیر خواهد بود.

بخش دوم ـ ضوابط مربوط به عرضه و نمایش کالاهای نمایشگاهی
7. شرکت کنندگان تنها مجاز به عرضه آن دسته از کالاهایی می باشند که در چارچوب موضوع نمایشگاه قرار دارد. در صورت تولید چند نوع محصول توسط یک واحد تولیدی و یا ورود چند نوع کالا توسط یک واحد بازرگانی، صرفاً نمایش کالاهای مرتبط با موضوع نمایشگاه مجاز بوده و ارائه سایر اقلام ممنوع می باشد.
8. کالاها و محصولات مورد عرضه در نمایشگاه باید از کیفیت بالا و مناسب ارائه در یک نمایشگاه بین المللی برخوردار بوده به گونه ای که در صورت حضور شرکتهای خارجی قابلیت مقایسه با نمونه های مشابه خارجی را داشته باشند.
9. فروش مستقیم کالاها در محل غرفه و در ایام برپایی نمایشگاه ممنوع می باشد. غرفه داران محترم تنها مجاز به بازاریابی کالا یا خدمات خود در محل نمایشگاه و تحویل آنها در محل فروشگاه یا شرکت خود می باشند.
10. کالاهای عرضه شده در نمایشگاه با شعائر اسلامی مغایرت نداشته باشند.
11. نمایش اقلام تبلیغاتی مانند پوستر، بروشور، کاتالوگ، عکس، فیلم و . . . مربوط به کالاهای خارجی که در آنها از تصاویر مغایر با شعائر اسلامی استفاده شده است در محل غرفه ممنوع می باشد.

بخش سوم ـ ضوابط و نحوه محاسبه هزینه ارزی یا ریالی غرفه های نمایشگاهی
12. نمایش کالا با برند یا نام ایرانی، توسط واحدهای تولیدی صنعتی دارای پروانه بهره برداری و گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه معتبر و یا واحد تولیدی صنفی دارای پروانه صنفی تولیدی که در داخل و یا مناطق آزاد تجاری و یا ویژه اقتصادی تولید و ارائه می گردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشند.
13. کلیه هزینه های مربوط به رزرو غرفه ی شرکت های خارجی که به صورت مستقیم در نمایشگاه مشارکت
می نمایند، به صورت ارزی محاسبه می شود.
14. نمایش کالا با برند یا نام ایرانی که در داخل تولید و تحت لیسانس و یا محصول مشترک کشورهای خارجی معرفی می گردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
15. نمایش کالا با برند خارجی که بر اساس سرمایه گذاری مشترک شرکت¬های ایرانی و خارجی در ایران تولید و دارای مجوز از وزارت امور اقتصادی و دارایی و مصوبه هیات دولت باشد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
16. تبلیغ کالا و خدمات با برند یا نام خارجی در غرفه( داخل سالن) به صورت درج نام شرکت خارجی ، پرچم کشور تولیدکننده، آرم یا لوگوی شرکت خارجی در سر درب یا داخل غرفه و با استفاده از هر ابزار تبلیغاتی مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی می باشد.
17. تبلیغ کالا و خدمات با برند یا نام خارجی در خارج از سالن (فضای باز) به صورت درج نام شرکت خارجی ، پرچم کشور تولیدکننده، آرم یا لوگوی شرکت خارجی در سر درب یا داخل غرفه و با استفاده از هر ابزار تبلیغاتی مشمول پرداخت هزینه به صورت 20 درصد ارزی و 80 درصد ریالی می باشد
18. نمایش نمونه کالای خارجی به منظور مقایسه با کالای داخل، توسط واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری از مراجع ذیربط، در صورت تجمیع نمونه در حداقل فضا ( به تناسب نوع و ابعاد نمونه) و عدم اقدام به بازاریابی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
19. در صورتی که جهت معرفی کالا یا نوع فعالیت شرکت تولیدی داخلی ، نیاز به استفاده از ماشین آلات یا دستگاه خاص خارجی صرفاً بعنوان ابزار کار وجود داشته باشد و هدف تبلیغ مارک شرکت خارجی نباشد ، هزینه مشارکت ریالی محاسبه میشود .
20. معرفی خلاقیت¬های فنی، نرم افزاری (اتوماسیون) در صورت عدم تبلیغ شرکت¬های خارجی ( به صورت پوستر، بروشور، کالا و ...) مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
21. مشارکت اتاق¬های مشترک بازرگانی ایران و سایر کشورها و همچنین سفارت خانه های کشورها صرفاً بدون ارائه کالا، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
22. مشارکت شرکت¬های عرضه کننده خدمات مشاوره ای، پیمان کاری طرح و اجرا، طراحی سیستم و موارد مشابه صرفاً بدون ارائه کالا و یا هرگونه تبلیغ برند خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
23. مشارکت آژانس¬های مسافرتی و گردشگری در صورت عدم تبلیغ نمایندگی خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
24. مشارکت نشریات داخلی اعم از روزنامه، مجله، بولتن، ویژه نامه، آگهی نامه و ... که با تبلیغ توامان شرکت¬های داخلی و خارجی منتشر می گردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
25. معرفی خدمات پس از فروش کالاهای خارجی در جهت رفاه مصرف کننده توسط نمایندگان مجاز داخلی (با ارائه پروانه صنفی و معرفی نامه کتبی از شرکت مربوطه) و با رعایت عدم ارائه کالا و قطعات منفصله، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
26. محصولات خارجی وارد شده در کشور به صورت فله که پس از بسته بندی و مخلوط با کالای ایرانی ( با هر نام یا برند ایرانی و با درج یا عدم درج تحت لیسانس) توسط مشارکت کننده داخلی به نمایش گذاشته می شود، به میزان فضای اشغال شده، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
27. نمایش کالای تولید داخل که با برند خارجی(به استثنا موارد بند 4) تبلیغ گردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت 20 درصد ارزی و 80 درصد ریالی می باشد.
28. تخصیص فضا به نمایندگی های بازاریابی و فروش نمایشگاه¬های خارجی، در صورت ارائه تفاهم نامه با مجری داخلی، مشمول پرداخت هزینه به صورت 30 درصد ارزی و 70 درصد ریالی می باشد. در غیر اینصورت مشمول پرداخت هزینه به صورت 100 درصد ارزی خواهد بود. چنانچه نمایندگی بازاریابی و فروش نمایشگاههای خارجی طی تفاهم نامه ای با مجری داخلی، قصد همکاری به صورت تهاتر را داشته باشد ، مطابق با شرایط تهاتر اقدام
می گردد.
29. شرکت های تولیدی بازرگانی ایرانی که به منظور تولید و نمایش کالای تولید داخل و نیز کالای خارجی در نمایشگاه مشارکت دارند می بایستی کالا یا خدمات مربوط به بخش خارجی را در فضایی کاملا متمایز و در متراژ تفکیک شده(با ابعاد استاندارد) از بخش داخلی و با رعایت حداقل متراژ(12 متر) عرضه نمایند. در غیر اینصورت کل فضای غرفه به صورت ارزی محاسبه خواهد شد.
30. تبلیغ نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت های خارجی به هرصورت مشمول پرداخت هزینه ها به صورت ارزی می باشد.ضمناً شرکت هایی که نمایندگی انحصاری یک یا چند شرکت خارجی را عهده دار می باشند باید گواهی نمایندگی خود را که به تأیید شرکت خارجی اصلی رسیده است به هنگام ثبت نام به برگزارکننده ارائه دهند، در غیر اینصورت و در صورت ارائه همان کالا توسط شرکت های دیگر اعتراضی از سوی شرکت نماینده پذیرفته نخواهد بود و برگزار کننده در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
31. تعرفه های ارزی به صورت یورو محاسبه و دریافت می شود.
32. کلیه شرکت کنندگانی که با اطلاع از مقررات ذکر شده فوق در بخش داخلی شرکت نموده و هزینه غرفه خود را به صورت ریالی یا ارزی ـ ریالی پرداخت می نمایند ملزم به تکمیل و مهر و امضاء تعهدنامه ارزی می باشند.
33. باتوجه به اینکه ضوابط مشارکت ارزی و ریالی شرکت کنندگان محترم در این مقررات به تفصیل ذکر شده است، عدم رعایت آنها سلب مسئولیت از مشارکت کننده نبوده و ادعای عدم آگاهی از مقررات به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
34. پس از افتتاح نمایشگاه نماینده تام الاختیار بخش خارجی و بین الملل شرکت نمایشگاههای اصفهان نسبت به بازدید از کلیه غرفه ها اقدام و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، مراتب طی صورتجلسه تنظیمی اعلام و مشارکت کننده موظف به پرداخت وجه مربوطه بصورت ارزی می باشد. بدیهی است نظارت بر عملکرد غرفه در طول دوره برگزاری استمرار خواهد داشت.

بخش چهارم ـ ضوابط انصراف از مشارکت و یا کاهش فضای رزرو شده
35. کاهش متراژ یا انصراف از مشارکت تا حداکثر 60 روز قبل از افتتاح نمایشگاه پس بررسی ستاد اعلام می گردد (درخواست میبایستی کتبی و با اخذ رسید از ستاد برگزاری باشد.)
36. کاهش متراژ یا انصراف از مشارکت در فاصله کمتر از 45 روز پذیرفته نشده و هیچ وجهی عودت نخواهد گردید لیکن ستاد برگزاری در صورت صلاحدید نسبت به واگذاری محل غرفه به سایر متقاضیان اقدام خواهد نمود.
37. در فاصله زمانی کمتر از 45روز تا زمان افتتاح، به هیچوجه درخواست انصراف پذیرفته نخواهد بود و در صورت عدم استفاده از غرفه تخصیص یافته در نمایشگاه هیچگونه وجهی مسترد نشده و برگزار کننده مجاز میباشد غرفه مربوطه را در صورت عدم استفاده متقاضی اولیه به سایرین واگذار نماید. لذا از شرکت کنندگان محترم تقاضا دارد قبل از ثبت نام تمامی جوانب و شرایط کاری خود را به درستی سنجیده و پس از حصول اطمینان از امکانات و مقدورات خود نسبت به مشارکت در نمایشگاه اقدام نمایند تا از بروز مسائلی که بر روند اجرایی نمایشگاه بویژه در روزهای نزدیک به افتتاح آن، تاثیر منفی باقی می گذارد جلوگیری شود.

قوانین و مقررات را تایید می کنم *
مشارکت کننده محترم ارسال مدارک الزامی می باشد .پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.

پروانه بهره برداری دارای اعتبار
گواهی فعالیت صنعتی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه
پروانه صنفی و تولیدی از مجامع امور صنفی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه
جواز کسب تولیدی دارای اعتبار حداقل تا پایان نمایشگاه
پروانه فعالیت از وزارت مربوط به نوع فعالیت، دارای اعتبار
روزنامه رسمی و آخرین تغییرات
گواهی ثبت برند یا نشان تجاری در داخل کشور (در صورت استفاده از نام و نشان تجاری روی محصولات)
گواهی ثبت اختراع (در صورتی که قصد دارید در نمایشگاه اختراع خود را عرضه کنید.)
گواهی استاندارد اجباری برای محصولات مشمول قانون استاندارد اجباری، محصولاتی نظیر شیرآلات، لوله و اتصالات، تأسیسات و ... ( در صورتی که محصولات یا خدمات شما مشمول گواهی استاندارد اجباری است.)
اسکن مهر و امضاء شده ی فرم ثبت نام اولیه
تصویر کارت ملی مدیرعامل(پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
نامه رسمی مبنی بر داشتن نمایندگی (پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
آیا سابقه حضور در نمایشگاه های استان اصفهان را داشته اید
در صورتی که سابقه حضور در نمایشگاه ها را داشته اید عنوان نمایشگاه و سال حضور را وارد نمایید
تایید درخواست اولیه و بررسی مدارک
نواقص ثبت نام
وضعبت ثبت نام
ارسال پیام کوتاه اصلاح مدارک
متراژ نهایی
شماره غرفه نهایی
نوع غرفه نهایی
رایگان
مدارک مربوط به غرفه رایگان
ردیفمقدار 
هیچ موردی وجود ندارد
ارسال به امور مالی جهت صدور رسید واریز
توضیحات رد اولیه
توضیحات عدم تایید
توضیحات در حال بررسی
توضیحات دلایل انصراف
ارسال به روابط عمومی جهت شروع فرآیندهای نمایشگاه
ارسال به امور بین الملل
تکمیل فرم درخواست خدمات فنی و اجرایی
فیش واریزی
ردیفمقدار 
هیچ موردی وجود ندارد
پیگیری های انجام شده
ردیفمقدار 
هیچ موردی وجود ندارد
صدور رسید واریز
صدور فاکتور نهایی
پیگیری دریافت وجه غرفه
توضیحات امور مالی
ردیفمقدار 
هیچ موردی وجود ندارد
متراژ ارزی مورد تایید
نوع غرفه ارزی
تایید جهت صدور پیش فاکتور ارزی
توضیحات امور بین الملل
مدارک ارزی
ردیفمقدار 
هیچ موردی وجود ندارد
رمز عبور
تاریخ ایجاد قبل از انتقال
select
حروف نشان داده شده در شکل را وارد نمایید