فرم ثبت نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان1401 (از تاریخ 20تیر ماه ثبت نام به صورت رزرو محسوب خواهد شد)

اطلاعات تماس

نام
نام خانوادگی
ایمیل
 
تلفن
تلفن همراه
جنسیت
مشخصات اضافه
راهنما
مشارکت کننده محترم:
لطفا اطلاعات فرم را با دقت و به صورت صحیح ثبت نمایید.امکان ویرایش پس از ارسال اطلاعات وجود ندارد.
لطفا شماره تلفن همراه را به صورت *******98912 وارد کنید.
لطفا شماره تلفن ثابت را به صورت ********9821 وارد کنید.

نام شرکت *
نام شرکت( لاتین) *
نام تجاری محصول (برند) *
کد ملی مدیر عامل / شماره ثبت (در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت شماره ثبت را وارد نمایید) *
 
کدملی مدیرعامل / شناسه ملی(در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت شناسه ملی شرکت را وارد نمایید) *
 
کد ملی مدیر عامل /کد اقتصادی (در صورتی که فرد حقیقی هستید کد ملی مدیر عامل را وارد نمایید در غیر این صورت کد اقتصادی شرکت را وارد نمایید) *
 
وب سایت
شماره تلفن شرکت (لطفا شماره را به صورت ********9821 وارد نمایید) *
 
شماره فکس شرکت (لطفا شماره را به صورت ********9821 وارد نمایید) *
 
استان *
شهر *
آدرس *
کد پستی *
 
نوع فعالیت
نماینده شرکت خارجی هستید
نام برند خارجی
نام کشور نماینده
در صورتیکه نماینده تعداد بیش از یک شرکت خارجی هستیدنام برند،نام محصول ونام کشور نماینده را وارد نمایید
نماینده شرکت داخلی هستید
نام شرکت نماینده
نام برند
نام محصول
در صورتیکه نماینده شرکت داخلی هستید مشخصات کامل آن شرکت را وارد نمایید
نام ونام خانوادگی مدیر عامل *
تلفن همراه مدیر عامل(لطفا شماره را به صورت *******98912 وارد کنید) *
 
نام ونام خانوادگی نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام *
سمت نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام *
تلفن همراه نماینده تام الاختیار / مسئول ثبت نام (لطفا شماره را به صورت *******98912 وارد کنید) *
 
زمینه فعالیت
شَرح زمینه فعالیت *
نوع غرفه *
متراژ (حداقل متراژ 12 متر مربع می باشد) *
 
مشارکت کننده محترم ارسال مدارک الزامی می باشد

تصویر آگهی تاسیس روزنامه رسمی شرکت و آخرین تغییرات (پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
تصویر پروانه بهره برداری(گواهی فعالیت صنعتی و یا کارت شناسایی کارگاهی یا محور تولید در مناطق آزاد یا پروانه صنفی) (پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
گواهی استاندارد اجباری برای محصولات مشمول قانون استاندارد اجباری
ضوابط و نحوه محاسبه هزینه ارزی یا ریالی مشارکت کنندگان نمایشگاه
1- نمایش کالا با برند یا نام ایرانی، توسط واحدهای تولیدی صنعتی دارای پروانه بهره برداری و گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه معتبر و یا واحد تولیدی صنفی دارای پروانه صنفی تولیدی که در داخل و یا مناطق آزاد تجاری و یا ویژه اقتصادی تولید و ارائه میگردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی میباشند.
2- کلیه هزینه های مربوط به رزرو غرفه شرکت های خارجی که به صورت مستقیم در نمایشگاه مشارکت مینمایند، به صورت ارزی محاسبه میشود.
3- نمایش کالا با برند یا نام ایرانی که در داخل تولید و تحت لیسانس و یا محصول مشترک کشورهای خارجی معرفی میگردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی میباشد.
4- نمایش کالا با برند خارجی که بر اساس سرمایه گذاری مشترک شرکت های ایرانی و خارجی در ایران تولید و دارای مجوز از وزارت امور اقتصادی و دارایی و مصوبه هیات دولت باشد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی میباشد.
5- تبلیغ کالا و خدمات با برند یا نام خارجی در غرفه (داخل سالن) به صورت درج نام شرکت خارجی، پرچم کشور تولیدکننده، آرم یا لوگوی شرکت خارجی در سر درب یا داخل غرفه و با استفاده از هر ابزار تبلیغاتی مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی میباشد.
6- تبلیغ کالا و خدمات با برند یا نام خارجی در خارج از سالن (فضای باز) به صورت درج نام شرکت خارجی، پرچم کشور تولیدکننده، آرم یا لوگوی شرکت خارجی در سر درب یا داخل غرفه و با استفاده از هر ابزار تبلیغاتی مشمول پرداخت هزینه به صورت 20 درصد ارزی و 80 درصد ریالی میباشد.
7- نمایش نمونه کالای خارجی به منظور مقایسه با کالای داخل، توسط واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری از مراجع ذیربط، در صورت تجمیع نمونه در حداقل فضا (به تناسب نوع و ابعاد نمونه) و عدم اقدام به بازاریابی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
8- در صورتی که جهت معرفی کالا یا نوع فعالیت شرکت تولیدی داخلی، نیاز به استفاده از ماشین‌آلات یا دستگاه خاص خارجی صرفا به عنوان ابزار کار وجود داشته باشد و هدف تبلیغ مارک شرکت خارجی نباشد، هزینه مشارکت ریالی محاسبه می‌شود.
9- معرفی خلاقیت های فنی، نرم‌افزاری (اتوماسیون) در صورت عدم تبلیغ شرکت های خارجی (به صورت پوستر، بروشور، کالا و ...) مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
10- مشارکت اتاق های مشترک بازرگانی ایران و سایر کشورها و همچنین سفارتخانه‌های کشورها صرفا بدون ارایه کالا، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
11- مشارکت شرکت های عرضه‌کننده خدمات مشاوره‌ای، پیمانکاری طرح و اجرا، طراحی سیستم و موارد مشابه صرفا بدون ارایه کالا و یا هرگونه تبلیغ برند خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
12- مشارکت آژانس های مسافرتی و گردشگری در صورت عدم تبلیغ نمایندگی خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
13- مشارکت نشریات داخلی اعم از روزنامه، مجله، بولتن، ویژه‌نامه، آگهی‌نامه و ... که با تبلیغ توامان شرکت های داخلی و خارجی منتشر می‌گردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
14- معرفی خدمات پس از فروش کالاهای خارجی در جهت رفاه مصرف‌کننده توسط نمایندگان مجاز داخلی (با ارایه پروانه صنفی و معرفی‌نامه کتبی از شرکت مربوطه) و با رعایت عدم ارایه کالا و قطعات منفصله، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.
15- محصولات خارجی وارد شده در کشور به صورت فله که پس از بسته‌بندی و مخلوط با کالای ایرانی (با هر نام یا برند ایرانی و با درج یا عدم درج تحت لیسانس) توسط مشارکت‌کننده داخلی به نمایش گذاشته می‌شود، به میزان فضای اشغال شده، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می‌باشد.
16- نمایش کالای تولید داخل که با برند خارجی (به استثنا موارد بند 4) تبلیغ گردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت 20 درصد ارزی و 80 درصد ریالی می‌باشد.
17- تخصیص فضا به نمایندگی‌های بازاریابی و فروش نمایشگاه های خارجی، در صورت ارایه تفاهم‌نامه با مجری داخلی، مشمول پرداخت هزینه به صورت 30 درصد ارزی و 70 درصد ریالی می‌باشد. در غیر اینصورت مشمول پرداخت هزینه به صورت 100 درصد ارزی خواهد بود. چنانچه نمایندگی بازاریابی و فروش نمایشگاه‌های خارجی طی تفاهم‌نامه‌ای با مجری داخلی، قصد همکاری به صورت تهاتر را داشته باشد، مطابق با شرایط تهاتر اقدام می‌گردد.
18- شرکت‌های تولیدی بازرگانی ایرانی که به منظور تولید و نمایش کالای تولید داخل و نیز کالای خارجی در نمایشگاه مشارکت دارند می‌بایستی کالا یا خدمات مربوط به بخش خارجی را در فضایی کاملا متمایز و در متراژ تفکیک شده (با ابعاد استاندارد) از بخش داخلی و با رعایت حداقل متراژ (12 متر) عرضه نمایند. در غیر اینصورت کل فضای غرفه به صورت ارزی محاسبه خواهد شد.
19- تبلیغ نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت‌های خارجی به هرصورت مشمول پرداخت هزینه‌ها به صورت ارزی می‌باشد. ضمنا شرکت‌هایی که نمایندگی انحصاری یک یا چند شرکت خارجی را عهده‌دار می‌باشند باید گواهی نمایندگی خود را که به تایید شرکت خارجی اصلی رسیده است به هنگام ثبت نام به برگزارکننده ارایه دهند. در غیر اینصورت و در صورت ارایه همان کالا توسط شرکت‌های دیگر اعتراضی از سوی شرکت نماینده پذیرفته نخواهد بود و برگزار کننده در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
20- تعرفه‌های ارزی به صورت یورو محاسبه و دریافت می‌شود.
21- کلیه شرکت‌کنندگانی که با اطلاع از مقررات ذکر شده فوق در بخش داخلی شرکت نموده و هزینه غرفه خود را به صورت ریالی یا ارزی ـ ریالی پرداخت می‌نمایند ملزم به تکمیل و مهر و امضا تعهدنامه ارزی می‌باشند.
22- با توجه به اینکه ضوابط مشارکت ارزی و ریالی شرکت‌کنندگان محترم در این مقررات به تفصیل ذکر شده است، عدم رعایت آنها سلب مسئولیت از مشارکت‌کننده نبوده و ادعای عدم آگاهی از مقررات به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
23- پس از افتتاح نمایشگاه، نماینده تام‌الاختیار بخش خارجی و بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های اصفهان نسبت به بازدید از کلیه غرفه ها اقدام و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، مراتب طی صورتجلسه تنظیمی اعلام و مشارکت‌کننده موظف به پرداخت وجه مربوطه به صورت ارزی می‌باشد. بدیهی است نظارت بر عملکرد غرفه در طول دوره برگزاری استمرار خواهد داشت.

تایید ضوابط و نحوه محاسبه هزینه ارزی یا ریالی *
تصویر آگهی تاسیس روزنامه رسمی شرکت و آخرین تغییرات (پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
تصویر اساسنامه( پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
نامه رسمی مبنی بر داشتن نمایندگی کالاهای خارجی(پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
تصویر کارت ملی مدیرعامل(پسوند فایل باید jpg یاpdf و حجم فایل کمتر از 200 کیلو بایت باشد.)
حروف نشان داده شده در شکل را وارد نمایید